{"1":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"2":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"3":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""}}
+420 725 050 050

Prodej rodinný dům Praha 4 - Libuš "Dům za cenu pozemku"

Rodinný dům 6+1, UP 333 m², pozemek 1184  m², dvojgaráž, bazén

  • Žádaná lokalita
  • Venkovní bazén 36  m²
  • dvojgaráž + parkovací místo na pozemku
  • Možnost sídla firmy s obchodními prostory
  • Moderní a nadstandartní RD
  • K nastěhování duben 2023
  • Stav nového domu
cena: na dotaz 

Rodinný dům v Praze 4 - Libuš/Kamýk

Specifikace Hodnoty
Kód nabídky 2022041
Dispozice domu / bytu 6+1, dvojgaráž, bazén
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu cihla Porotherm, zatepleno
Zastavěná plocha 170 m² RD + 67 m² dvojgaráž a 36 m² bazén
Celková podlahová plocha
Užitná plocha 333 m²
Stav objektu výborný, kolaudace v r.2010
Plocha parcely 1184 m²
Typ domu RD
Počet podlaží / Číslo podlaží 2 NP  (dům)
Rok výstavby 2010
Umístění objektu Klidná část obce
Vlastnictví Osobní 
Balkon 15 m²
PENB: Náročnost budovy C

Popis nabídky

Exkluzivně nabízíme prostorný moderní klimatizovaný rodinný dům 6+1 s dvojgaráží (celková užitná plocha 333 m2) a zapuštěným krytým bazénem 9 x 4 m (vše kolaudováno v r. 2010) na pozemku o výměře 1184 m2. Zahrada se vzrostlými stromy, keři a bazénem nabízí spoustu místa pro dětské radovánky a samozřejmě i pro rodinné posezení a odpočinek.
Dům se nachází ve velmi žádané lokalitě v Praze 4, na rozhraní Libuše a Kamýku, v blízkostí přírodního parku Modřanská rokle, Krčského lesa, lesoparku Kamýk, cyklostezek, turistických stezek, koupališť Lhotka (biotop) a Šeberák, sportovišť Tempo, Domyno (tenisové kurty), dětských hřišť a velmi žádané Prague British International School.

Dům i garáž jsou postaveny z cihelného zdiva Porotherm a mají plochou střechu. 
Dům je zateplen, samostatná garáž nikoliv. V plastových oknech (KÖMMERLING) izolační dvojskla s bezpečnostní folií. 
Projektová dokumentace v papírové formě k dispozici. PENB se zpracovává.
Teplo v domě zajištěno kombinací teplovodního podlahového vytápění a deskových radiátorů (centrální i lokální regulace). V domě je ohřev TUV / vytápění / vaření v současné době zajištěno plynem (možnost bezproblémové instalace tepelného čerpadla). 
Dům je napojen na městský vodovod a splaškovou i dešťovou kanalizaci. V domě 230V a v garáži i 400V.

V domě wifi, rozvedena datová síť, EZS s připojením na PCO, elektronický vrátný s kamerou a úložištěm (3 komunikátory v domě), telefonní kabel, vyhřívané střešní vpusti, klimatizace (chlazení/topení) a centrální shoz prádla.
Použity nadstandardní stavební materiály, v interiéru obklady i dlažby (travertin), dveře a obložky SAPELI, kvalitní plovoucí podlahy s dlouhou životností a sanita - sprchové kouty HUPPE, termostatické a umyvadlové baterie Grohe, KOLO apod..
Dispozice: 5x pokoj, pracovna, jídelna, kuchyň, 3x koupelna, prádelna, 2x samostatné WC, 2x komora, 3x šatní místnost, 3x technická místnost, terasa v 1. a 2. NP, dvojgaráž.
Bazén: Zapuštěný, 9 x 4 m připojený na filtraci umístěnou v TM v garáži. Plastová skořepina s pozvolným vstupem. Vysoké posuvné bazénové zastřešení.
Celkové náklady na energie rok 2022 plyn (fixace) cca 3000 Kč, 2000 Kč elektřina (fixace) a 2000 Kč voda, vše měsíčně.
Jesle, MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ a Prague British International School v docházkové vzdálenosti. Výborná dopravní dostupnost MHD (Bus - zastávka 200m, Tram zastávka 300m - dokončení 6/2023, Metro trasa C Kačerov - 8 min. autobusem, Metro trasa D - stanice Libuš 300m a Nové Dvory 1,1 km - dokončení 2025 až 2029).
V místě veškerá občanská vybavenost, včetně nákupních, zábavních, sportovních a zdravotnických center (OC Novodvorská, poliklinika Modřany, Thomayerova nemocnice..)
Dům je moderně a velmi dobře dispozičně řešen, určitě stojí za prohlídku!

Hypotéku zajistíme, případně i financování z nebankovních zdrojů.

WN inzerce SReality

Chci více informacíDekujeme za poptávku nemovitosti
Špatné zadádní.