+420 725 050 050

Byt 2+k.k. Praha 6 - Veleslavín

Prodej bytu 2+k.k. po celkové rekonstrukcí v revitalizovaném domě (cihla) v Praze 6 Veleslavíně.

  • Přízemí domu
  • Okna do zeleného dvora
  • Metro/Tramvaj/Bus
  • Bezbariérový
  • Byt 46 m2, sklep 2 m2
cena 5.890.000 Kč

Byt v cihlovém domě 2+k.k. v Praze 6 - Veleslavín 

Specifikace Hodnoty
Kód nabídky 202158
Dispozice domu / bytu 2+k.k.
Poloha objektu samostatný
Druh objektu Cihla
Zastavěná plocha
Celková podlahová plocha 46 m2
Užitná plocha
Stav objektu po rekonstrukci
Plocha parcely
Typ domu Bytový dům
Počet podlaží / Číslo podlaží  3/1
Rok výstavby 1933
Umístění objektu Klidná část obce
Vlastnictví Osobní 
Balkon
PENB: Náročnost budovy E

Popis nabídky

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 2+k.k v žádané části Prahy 6 – Veleslavín o celkové obytné ploše 46 m2 + 2 m2 sklep. Revitalizace domu (cihla) v roce 1999: zateplení pláště domu včetně hydroizolace střechy, plastová okna s izolačním dvojsklem, rozvody vody a odpadu (stoupačky), úprava spol. prostor. Byt se nachází v 1.NP domu. Prošel celkovou náročnou rekonstrukcí: kompletní výměna rozvodů (vody, odpadu a elektroinstalace), obkladů, dlažby, sanity, podlahové krytiny – vinil. Nově SDK podhled a kuch. linka.  

Dispozice bytu: bezpečnostními vchodovými dveřmi vejdete do předsíně, z které můžete pokračovat do obývacího pokoje (v části rohová kuch. linka a barové sezení) nebo odvětrávané koupelny s umyvadlem a sprchovým koutem a také WC s ventilačním oknem. Prostorná ložnice je přístupná z obýváku. Sklepní kóje se nachází v 1.PP domu. Nová kuch. linka je zařízena vestavným elektrickým sporákem, troubou, digestoří s odsáváním do centrálního svodu ve světlíku, myčkou a lednicí s mrazákem. Okna bytu jsou situována jiho -západně, do klidného zeleného prostranství mezi bytovými domy. V bytě elektřina 230V, SUV a TUV (dálkově). Vytápění úspornými přímotopy.
   Náklady na energie cca 3000 Kč a 2800Kč do fondu SVJ měsíčně. 
V současné době byt pronajat. 
Možnost připojení k internetu, domovnímu rozvodu TV signálu (kabelové TV).
  Průkaz PENB není k dispozici, proto je uvedena třída G

Lokace bytu: Byt se nachází v těsně blízkosti přírodního parku Divoká Šárka, lesoparku Obora Hvězda, koupališť (vodní nádrž Džbán, Libocký rybník), turistických stezek, sportovišť a dětských hřišť. Jesle, MŠ, ZŠ, SŠ a Prague British International School v docházkové vzdálenosti. Stejně tak i stanice tramvaje a autobusu. Metro “Nádraží Veleslavín“ a “Petřiny“ 8 min. chůze nebo 1-2 zastávky tram/bus. Letiště Václava Havla 15 min MHD. V místě veškerá občanská vybavenost včetně nákupních, zábavních, sportovních a zdravotnických center (OC AAA, OC Šestka, poliklinika, UVN, Motol apod.). 
Parkování na ulici – parkovací karta.  

   Doporučujeme!

Chci více informacíDekujeme za poptávku nemovitosti
Špatné zadádní.