{"1":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"2":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"3":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""}}
+420 725 050 050

  Prodej dvougeneračního rodinného domu 182 m²,  pozemek 629 m² v obci Líbeznice   

Starší část domu prošla náročnou rekonstrukcí, nová přístavba ve stádiu Shell & Core.
Ideální pro dvougenerační bydlení a po propojení obou částí i k bydlení velké rodiny.

cena 18.490.000 Kč

Dvougenerační rodinný dům na nádherném místě v centru obce Líbeznice

Specifikace Hodnoty
Kód nabídky 202154
Dispozice domu / bytu 3 + 1 a 2+1
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Kamenocihelná, Cihelná 
Zastavěná plocha 144 m²
Celková podlahová plocha 182 m²
Užitná plocha 182 m²
Stav objektu novostavba / po rekonstrukci
Plocha parcely 629 m²
Typ domu Přízemní / patrový
Počet podlaží / Číslo podlaží  1+podkoví                   2  (dům)
Rok výstavby 2017-2021 rekonstrukce/výstavba
Umístění objektu Centrum obce / klidná část obce
Vlastnictví Osobní 
Balkon
PENB: Náročnost budovy G/E

Popis nabídky

  Exkluzivně nabízíme dvougenerační rodinný dům (2+k.k a 3+k.k) v těsné blízkosti severní hranice Prahy, v atraktivní a klidné části centra obce Líbeznice, o celkové užitné ploše 182 m2 (55m2 a 127m2) na pozemku o výměře 629 m2 s krásnou parkovou úpravou se vzrostlými stromy a keři a parkovacím stáním pro tři auta. V okolí domu se nachází převážné původní zástavba rodinných domů. Před domem je skutečná zelená oáza se vzrostlými stromy a keři, ideální pro dětské hry. Příjezdová cesta k domu slouží pouze pro obslužnost jen několika pár sousedících domů, a proto je námi nabízený dům, bezpečné a ideální místo pro rodinu s dětmi.   

Dům není podsklepený a skládá se z původní, přízemní zrekonstruované části z kamenocihelného zdiva, s úložným prostorem v podkroví, se sedlovou střechou a nové přístavby o 2 NP (zateplené obvodové cihelné zdivo Porotherm) se sedlovou střechou (betonové tašky, okna Vekra), obě části domu je možné propojit. Nová přístavba (2019-21) je ve stádiu Shell & Core tj. bez úprav interiéru. Nový vlastník se sám, dle vlastních představ, rozhodne, jaké interiérové dveře, zárubně, podlahy, obklady, dlažby, sanitu apod., zvolí (veškeré náklady s dokončením spojené, včetně realizace, nese kupující, nejsou součástí kupní ceny). Nové části domu dominují velkoformátová dřevěná okna s trojsklem a s přípravou pro elektrické venkovní žaluzie. Vytápění je řešeno podlahovým vytápěním (plynový kotel), lze využít i krbová kamna v obývacím pokoji. Strop snížen SDK podhledy s přípravou osvětlení.   

  Dispozice (S&C): 1.NP  obývací pokoj s kuchyňským koutem s možností připojení klimatizace, schodiště, technická místnost; 2.NP/podkroví   2 x  ložnice s klimatizací, koupelna s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a přípojkou pro pračku, WC (wc a bidet), chodba je centrální. 
Původní část domu prošla náročnou rekonstrukcí (2015-16) od rozvodů, výměny oken (dřevěná s trojsklem), střešní krytiny, obkladů, dlažeb a podlahové krytiny (Vinyl), přes instalaci podlahového topení  (plyn), zárubní, dveří, až po SDK příčky a podhledy s moderním bodovým osvětlením a novou rohovou kuch. linku.   

  Dispozice: 1.NP hlavní vchod, předsíňka, WC (wc, bidet, umyvadlo), obývací pokoj s kuch. koutem, koupelna se sprch. koutem, umyvadlem a připojením pro pračku a ložnice.   Kromě základních médií je k domu přiveden telefonní a optický kabel, v domě je instalován rozvod SAT TV. 
Veškerá občanská vybavenost, sportovní i kulturních aktivity, dopravní obslužnost (MHD zastávka, metro Ládví 20 min) v docházkové vzdálenosti. 
Vřele doporučuji prohlídku.  

Chci více informacíDekujeme za poptávku nemovitosti
Špatné zadádní.