{"1":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"2":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"3":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""}}
+420 725 050 050

Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení

Potřebujete pro potřeby dědického řízení odhad ceny nemovitosti?  Notář Vám doporučil obrátit se na realitní kancelář? Ano, pak jste tu správně, s námi to jde opravdu jednoduše a bez starostí.
POTŘEBUJI ODHAD

Nemovitosti a dědictví

Jsme si vědomi, že k tak smutné události, jako je úmrtí v rodině se bohužel váží nepříjemné záležitosti a jednou z nejzávažnějších je návštěva notáře a vyřízení pozůstalosti v rámci dědického řízení.

S odhadem nemovitosti se samozřejmě můžete obrátit na soudního znalce, ale nejjednodušší a zřejmě i levnější je obrátit se na realitní kancelář, která Vám odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení v rozsahu požadovaném notáři vypracuje. 

Naše realitní kancelář je pro Vás připravena, po vyplnění jednoduchého formuláře s nezbytnými údaji, v co nejkratší době odhad připravit.

Při odhadu ceny samozřejmě vycházíme ze skutečných tržních cen obdobných nemovitostí v lokalitě a čase obvyklé, které získáváme z databáze příslušného katastru nemovitostí,  cenových map, naší cenové databáze prodaných nemovitostí (včetně družstevních podílů).

V případě dohody o následném prodeji nemovitosti, Vám částku za vypracování odhadu vrátíme zpět.

Byt | Pozemek

1700 Kč 
0 Kč při následném prodeji

Dům

2.999 Kč 
0 Kč při následném prodeji

 OCENĚNÍ NEMOVITOSTI pro dědické řízení

Notář od Vás požaduje ocenění nemovitosti?

Obraťte se na Max Reality & Finance s.r.o. Oceníme nemovitost, která podléhá dědickému řízení v co nejkratší době, obvykle do 24 hodin po předání podkladů k posouzení předmětné nemovitosti. 

Pokud se rozhodnete pro prodej této nemovitosti s naší společností Max Reality & Finance s.r.o., posudek vypracujeme zdarma.