{"1":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"2":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"3":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""}}
+420 725 050 050
Naše realitní a hypoteční kancelář zahájila novou akci:

- MAX 3% PROVIZE ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE VAŠÍ NEMOVITOSTI! -
- ZÁLOHA PRODÁVAJÍCÍMU DO 50% PRODEJNÍ CENY NEMOVITOSTI! -
- RYCHLÝ VÝKUP NEMOVITOSTI -

Profesionální prodejní marketing samozřejmostí!

Zvažujete prodej svého bytu, rodinného domu, chaty, chalupy či pozemku v Praze nebo Středočeském kraji? Naše Realitní a Hypoteční kancelář Max Reality & Finance, nejen že prodá Vaši nemovitost za MAXimální možnou cenu, zajistí kompletní prodejní, právní i hypoteční servis, ale Vy (prodávající) nám za zprostředkování prodeje zaplatíte MAXimálně 3% provize z realizované prodejní ceny. Navíc můžeme prodávajícímu poskytnout půjčku na dobu prodeje nemovitosti až do výše 50% prodejní ceny nebo v případě dohody Vaši nemovitost rovnou vykoupíme. Zdá se Vám to nemožné? Ale ANO, je to tak!
Chcete se o naší akci dozvědět více? Klikněte na rubriku  NOVINKY  nebo nás kontaktujte!

 VÝHRADNÍ SMLOUVA, PROFI STAGING, ŠPIČKOVÝ MARKETING, SPOKOJENÝ KLIENT  

 Výhradní nebo nevýhradní zprostředkovatelské smlouvy? 

 Podpis výhradní (exkluzivní) smlouvy je pro nás signálem, nebát se investovat do špičkového prodejního marketingu. 
Jelikož víme, že danou nemovitost nabízí jen naše společnost Max Reality & Finance s.r.o., uděláme pro našeho klienta opravdu maximum, abychom danou nemovitost prodali za co nejvyšší možnou cenu a v co možná nejkratším termínu. 
Naopak podpis nevýhradní smlouvy nás v prodejním marketingu brzdí. Máme samozřejmě obavy, že o vložené investice přijdeme, ať již z důvodu, že si nemovitost klient prodá sám, nebo ji prodá jedna z mnoha dalších konkurenčních RK, které klient osloví. Navíc se stává, že klient každé z RK zadá jinou prodejní cenu a v takovémto pokřiveném prostředí se soupeří jen velmi špatně. Proto doporučujeme smlouvu o prodeji či pronájmu nemovitosti pouze výhradní! Nemáme pak svázané ruce a můžeme prodejní kampaň rozjet naplno!  

Prodej nemovitosti s Max Reality & Finance s.r.o.

MÁM NEMOVITOST

Prodej nemovitosti snadno

Hledáme cesty, vzděláváme se a investujeme, a to vše proto, abychom uspokojili potřeby klienta, prodat svoji nemovitost za co nejvyšší možnou cenu a v co možná nejkratším časovém horizontu.

Víme, že realitních kanceláří je na českém rynku opravdu mnoho a také víme, že sám voják v poli to nikam nedotáhne, proto se naše společnost Max Reality & Finance s.r.o. spojila s celorepublikovou realitní sítí společnosti QARA, která je pro nás silnou partnerskou oporou. 

Jsme společenství cca sta realitních franšíz, které spolu úzce spolupracují. Naše síť je velmi pružná, rychle reaguje na nové trendy na realitním trhu, zejména v marketingu, reklamě, technologiích, moderních metodách a procesech.

Naše společnost Max Reality & Finance s.r.o. klade důraz na kvalitu, bezchybnou prezentaci a marketing nemovitosti.

Zakládáme si na spokojenosti našich klientů, vždyť každý spokojený klient nás doporučí dál a nemluvíme jen o prodávajících klientech, ale i o kupujících, kterým jsme zprostředkovali hypotéku za nejvýhodnějších podmínek.

Tím, že jsme majitelé franšízy a vázaným zástupcem GEPARD FINANCE, se naše firma Max Reality & Finance s.r.o. ve světě realit a hypoték pozvedla na vyšší úroveň, již nemusíme žádat jiné finanční makléře nebo společnosti o zprostředkování hypotéky pro naše kupující klienty, ale dnes jim sami můžeme nabídnout nejvýhodnější úvěrový produkt.

Máte zájem prodávat Vaši nemovitost s námi? 
Kontaktujte nás prosím prostřednictvím nabídkového formuláře, případně zavolejte nebo napište na náš email.