+420 725 050 050
VÝHRADNÍ SMLOUVA NA PRODEJ ČI PRONÁJEM NEMOVITOSTI - MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÝ KLIENT

Vlastníte byt, rodinný dům či nebytový prostor v Praze nebo Středočeském kraji a chcete ho pronajmout? Obraťte se na Max Reality & Finance s.r.o. a my Vám díky našemu propojení s celorepublikovou sítí QARA a databázi klientů poptávajících pronájem v Praze či Středočeském kraji, Vaši nemovitost ve velmi krátké době pronajmeme, a to za maximální možný nájem s ohledem na technický stav a lokalitu.

Pronájem výhodně

Pronájem bytu je dnes nejsnadnější, nejrychlejší a nejlevnější cesta k bydlení. Je dnes mnoho mladých rodin, které nedosáhnou na hypotéku, a proto řeší své bydlení pronájmem. Největší poptávka po bytech je v Praze, kam se za prací stěhuje velké množství lidí z míst, kde je problematické zaměstnání sehnat. 

Máte volný byt, dům nebo nebytový prostor?

Zvažujete pronájem svého volného bytu, domu nebo nebytového prostoru? Pak jste na našich stránkách dobře. Naše společnost Max Reality & Finance s.r.o. Vám pronájem zprostředkuje za nejvýhodnějších možných podmínek s přihlédnutím ke stavu, velikosti, dispozicím a lokaci nemovitosti.
MÁM NEMOVITOST

Zvažujete prodej nebo pronájem nemovitosti?

Situaci s pronájmem nebytových prostor výrazně ovlivnila pandemie COVID-19, kdy si vedení některých firem uvědomilo, že “home office“ ušetří nemalé peníze, ve stejné souvislosti ukončilo činnost mnoho společností, drobných podnikatelů a živnostníků, kteří nebytové prostory vrátily pronajímateli.

Situace v této oblasti realitního trhu je opravdu složitá, výrazně dnes převládá nabídka nad poptávkou. což samozřejmě zapříčinilo stagnaci výše nájmu komerčně pronajímaných nebytových prostor.

Obdobně se COVID-19 podepsal i na výši pronájmů bytů, zejména v centru Prahy, kde díky omezení Airbnb, se nájmy komerčních bytů propadly až na polovic. Tento pokles se jen mírně projevil v širším centru a skoro vůbec v okrajových částech Prahy.

Poptávka – nabídka, co se týká pronájmu bytů v Praze a Středočeském kraji, je v současné době skoro ve vyrovnaném stavu, s mírně převažující poptávkou.

Situace s pronájmem rodinných domů je dnes také složitá, a to nejen kvůli pandemii. Komerční pronájem rodinných domů je již dlouhodobě problematická oblast českého realitního trhu, převládá zde nabídka nad poptávkou a myslím, že se situace v dohledné době nijak zásadně nezmění.