{"1":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"2":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"3":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""}}
+420 725 050 050
VÝHRADNÍ SMLOUVA NA PRODEJ ČI PRONÁJEM NEMOVITOSTI - MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÝ KLIENT

Vlastníte byt, rodinný dům či nebytový prostor v Praze nebo Středočeském kraji a chcete ho pronajmout? Obraťte se na Max Reality & Finance s.r.o. a my Vám díky našemu propojení s celorepublikovou sítí QARA a databázi klientů poptávajících pronájem v Praze či Středočeském kraji, Vaši nemovitost ve velmi krátké době pronajmeme, a to za maximální možný nájem s ohledem na technický stav a lokalitu.

Pronájem výhodně

Pronájem bytu je dnes nejsnadnější, nejrychlejší a nejlevnější cesta k bydlení. Je dnes mnoho mladých rodin, které nedosáhnou na hypotéku, a proto řeší své bydlení pronájmem. Největší poptávka po bytech je v Praze, kam se za prací stěhuje velké množství lidí z míst, kde je problematické zaměstnání sehnat. 

Máte volný byt, dům nebo nebytový prostor?

Zvažujete pronájem svého volného bytu, domu nebo nebytového prostoru? Pak jste na našich stránkách dobře. Naše společnost Max Reality & Finance s.r.o. Vám pronájem zprostředkuje za nejvýhodnějších možných podmínek s přihlédnutím ke stavu, velikosti, dispozicím a lokaci nemovitosti.
MÁM NEMOVITOST