{"1":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"2":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"3":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""}}
+420 725 050 050

Realitní služby

Společnost Max Reality & Finance s.r.o. spojila realitní a finanční činnost pod jednu střechu. Naše Realitní služby: Prodej a pronájem nemovitostí, Odhad pro notáře, Ocenění zdarma, Výkup nemovitostí a Poradenská činnost. Dále můžeme zprostředkovat dražby a aukce Vaší nemovitosti.
Chcete koupit svou vysněnou nemovitost a potřebujete hypoteční úvěr? 
Tak jste u nás dobře, prostřednictvím naší společnosti získáte nejvýhodnější hypoteční úvěr na Váš pozemek, byt nebo dům.
MÁM NEMOVITOST K ...

Zvažujete prodej nebo pronájem nemovitosti?

Naše společnost Max Reality & Finance s.r.o. se zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, zejména v Praze a Středočeském kraji, ale zajímavé nemovitosti v rámci ČR se také rádi ujmeme.

Díky sdílení klientské databáze pronajímajících, prodávajících a poptávajících s partnerskými realitními kancelářemi máme poměrně široký záběr na realitním trhu. 

Pro dosažení maximální ceny pronájmu nebo prodejní ceny nemovitosti, využíváme veškeré moderní metody, postupy i procesy. Klademe důraz na kvalitu a bezchybnou prezentaci a samozřejmě se zaměřujeme na špičkový marketing nemovitosti.

  HYPOTÉKA  KONSOLIDACE  REFINANCOVÁNÍ  PŘEKLENOVACÍ ÚVĚR s MAX REALITY & FINANCE  

Výhradní nebo nevýhradní zprostředkovatelské smlouvy? 

 Podpis výhradní (exkluzivní) smlouvy je pro nás signálem, nebát se investovat do špičkového prodejního marketingu. 
Jelikož víme, že danou nemovitost nabízí jen naše společnost Max Reality & Finance s.r.o., uděláme pro našeho klienta opravdu maximum, abychom danou nemovitost prodali za co nejvyšší možnou cenu a v co možná nejkratším termínu. 
Naopak podpis nevýhradní smlouvy nás v prodejním marketingu brzdí. Máme samozřejmě obavy, že o vložené investice přijdeme, ať již z důvodu, že si nemovitost klient prodá sám, nebo ji prodá jedna z mnoha dalších konkurenčních RK, které klient osloví. Navíc se stává, že klient každé z RK zadá jinou prodejní cenu a v takovémto pokřiveném prostředí se soupeří jen velmi špatně. Proto doporučujeme smlouvu o prodeji či pronájmu nemovitosti pouze výhradní! Nemáme pak svázané ruce a můžeme prodejní kampaň rozjet naplno!