+420 725 050 050

Max Reality & Finance s.r.o.

O naší společnosti

Max Reality & Finance je mladou dynamickou společností, působící na finančním a realitním trhu v České republice.
Naše společnosti Max Reality & Finance Vám pod jednou střechou nabízí realitní a finanční služby. Zejména prodej, pronájem, výkup a odhad nemovitosti. Díky připojení k síti franšíz GEPARD FINANCE i nejvýhodnější Hypotéku s GEPARDEM, úvěr ze stavebního spoření a pojištění.

POPTÁVKA SLUŽEB

Pro dosažení maximální ceny pronájmu / prodejní ceny nemovitosti, využíváme pro naše klienty veškeré moderní metody, postupy, technologie a procesy, klademe důraz na kvalitu a špičkový marketing nemovitosti. 

Naše partnerství s celorepublikovou sítí QARA, nám a zejména našim klientům, přináší velké výhody v nadstandartním profesionálním marketingu, a navíc sdílení dat poptávajících klientů, urychlí prodej či pronájem Vaší nemovitosti.

Zprostředkováváme prodej a pronájem všech druhů nemovitostí, jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady. 

 jsme realitní kancelář a hypoteční zprostředkovatel pod jednou střechou 

  Max Reality & Finance

Jsme součástí GEPARD FINANCE a.s., jedné z nejsilnějších českých makléřských firem v oblasti realizace hypotečních úvěrů. Naší specializací je příprava a realizace hypotečních úvěrových produktů pro klienty z řad fyzických i právnických osob. Nedílnou součástí kompletního klientského servisu je zajištění veškerých pojistných náležitostí souvisejících s hypotečním financováním. Jsme zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů.

Přemýšlíte, u jaké banky získat ten nejvýhodnější hypoteční úvěr? Kdo nabízí nejlepší úrokovou sazbu a RPSN? Případně u které banky máte jistotu, že Vám schválí hypoteční úvěr i s nižším rodinným příjmem? Tak jste tu správně, zprostředkujeme Vám hypotéku přesně na míru Vašich možností.
Pro dosažení maximální ceny pronájmu nebo prodejní ceny nemovitosti, využíváme veškeré moderní metody i procesy, podporu spolupracujících RK a sítě QARA, které jsme součástí, také klademe důraz na kvalitu i bezchybnou prezentaci nemovitosti Díky naší databázi poptávajících klientů s předschválenými hypotéčními úvěry máte svoji nemovitost již prodanou! 
Zavolejte, napište email nebo vyplňte poptávkový formulář. Spolupráce s námi se vyplatí!

Efektivní prodej Vaší nemovitosti s Max Reality & Finance 

Adresa kanc​e​láře

Max Reality & Finance s.r.o.
Šafaříkova 201/17
Praha 2, 120 00