{"1":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"2":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"3":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""}}
+420 725 050 050

Max Reality & Finance s.r.o.

O naší společnosti

Max Reality & Finance je mladou dynamickou společností, působící na finančním a realitním trhu v České republice.
Naše společnosti Max Reality & Finance Vám pod jednou střechou nabízí realitní a finanční služby. Zejména prodej, pronájem, výkup a odhad nemovitosti. Díky připojení k síti franšíz GEPARD FINANCE i nejvýhodnější Hypotéku s GEPARDEM, úvěr ze stavebního spoření a pojištění.

Chápeme, že prodej / pronájem / koupě nové nemovitosti, či pořízení hypotéky, je pro mnoho z Vás událost, kterou si projdete jen jednou za život, a proto Vás celým obchodem provede náš proškolený profesionální makléř s rozumným přístupem a přátelskou férovou povahou, který ke svým klientům přistupuje co nejvíce osobně a pracuje s nimi na základě vzájemné důvěry a partnerství. 

Své makléře do našeho týmu vybíráme dle přísných kritérií, záleží nám na profesionalitě a výše uvedených povahových rysech, vždyť každý z našich makléřů je i naše vizitka.

Max Reality & Finance - Realitní činnost

Pro dosažení maximální ceny pronájmu / prodejní ceny nemovitosti, využíváme pro naše klienty veškeré moderní metody, postupy, technologie a procesy, klademe důraz na kvalitu a špičkový marketing nemovitosti. 

Zprostředkováváme prodej a pronájem všech druhů nemovitostí, jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady. 

Spolupracujeme s renomovanými právníky se specializací na realitní a finanční právo. Úschovu listin a finančních prostředků zajišťujeme u spolupracující notářské kanceláře v Praze.

POPTÁVKA SLUŽEB
 jsme realitní kancelář a hypoteční zprostředkovatel pod jednou střechou 

  Max Reality & Finance

Jsme součástí sítě GEPARD FINANCE a.s. (franšíza)
jedné z nejsilnějších českých makléřských firem v oblasti realizace hypotečních úvěrů. Naší specializací je příprava a realizace hypotečních úvěrových produktů pro klienty z řad fyzických i právnických osob. Nedílnou součástí kompletního klientského servisu je zajištění veškerých pojistných náležitostí souvisejících s hypotečním financováním. Jsme zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů.

Přemýšlíte, u jaké banky získat ten nejvýhodnější hypoteční úvěr? Kdo nabízí nejlepší úrokovou sazbu a RPSN? Případně u které banky máte jistotu, že Vám schválí hypoteční úvěr i s nižším rodinným příjmem? Tak jste tu správně, zprostředkujeme Vám hypotéku přesně na míru Vašich možností.
Prodej / pronájem nemovitosti s Max Reality & Finance
Pro dosažení maximální ceny pronájmu nebo prodejní ceny nemovitosti, využíváme veškeré moderní metody i procesy, také klademe důraz na kvalitu i bezchybnou prezentaci nemovitosti Díky naší databázi poptávajících klientů s předschválenými hypotéčními úvěry máte svoji nemovitost již prodanou! 
Zavolejte / napište email nebo vyplňte poptávkový formulář. Spolupráce s námi se vyplatí!

Efektivní prodej / pronájem Vaší nemovitosti s Max Reality & Finance 

Adresa kanc​e​láře

Max Reality & Finance s.r.o.
Ke Kamýku 1016/7, Praha 4, 142 00