+420 725 050 050

Max Reality & Finance s.r.o.

O naší společnosti

Max Reality & Finance je mladou dynamickou společností, působící na finančním a realitním trhu v České republice.
Naše společnosti Max Reality & Finance Vám pod jednou střechou nabízí realitní a finanční služby. Zejména prodej, pronájem, výkup a odhad nemovitosti. Díky připojení k síti franšíz GEPARD FINANCE i nejvýhodnější Hypotéku s GEPARDEM, úvěr ze stavebního spoření a pojištění.

POPTÁVKA SLUŽEB

Pro dosažení maximální ceny pronájmu / prodejní ceny nemovitosti, využíváme pro naše klienty veškeré moderní metody, postupy, technologie a procesy, klademe důraz na kvalitu a špičkový marketing nemovitosti. 

Naše partnerství s celorepublikovou sítí QARA, nám a zejména našim klientům, přináší velké výhody v nadstandartním profesionálním marketingu, a navíc sdílení dat poptávajících klientů, urychlí prodej či pronájem Vaší nemovitosti.

Zprostředkováváme prodej a pronájem všech druhů nemovitostí, jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady. 

 jsme realitní kancelář a hypoteční zprostředkovatel pod jednou střechou 

  Max Reality & Finance

Jsme součástí GEPARD FINANCE a.s. (franšíza)
jedné z nejsilnějších českých makléřských firem v oblasti realizace hypotečních úvěrů. Naší specializací je příprava a realizace hypotečních úvěrových produktů pro klienty z řad fyzických i právnických osob. Nedílnou součástí kompletního klientského servisu je zajištění veškerých pojistných náležitostí souvisejících s hypotečním financováním. Jsme zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů.

Přemýšlíte, u jaké banky získat ten nejvýhodnější hypoteční úvěr? Kdo nabízí nejlepší úrokovou sazbu a RPSN? Případně u které banky máte jistotu, že Vám schválí hypoteční úvěr i s nižším rodinným příjmem? Tak jste tu správně, zprostředkujeme Vám hypotéku přesně na míru Vašich možností.
Jsme součástí české realitní sítě QARA (franšíza)
Pro dosažení maximální ceny pronájmu nebo prodejní ceny nemovitosti, využíváme veškeré moderní metody i procesy, podporu spolupracujících RK a sítě QARA, také klademe důraz na kvalitu i bezchybnou prezentaci nemovitosti Díky naší databázi poptávajících klientů s předschválenými hypotéčními úvěry máte svoji nemovitost již prodanou! 
Zavolejte, napište email nebo vyplňte poptávkový formulář. Spolupráce s námi se vyplatí!

Efektivní prodej Vaší nemovitosti s Max Reality & Finance 

Adresa kanc​e​láře

Max Reality & Finance s.r.o.
Šafaříkova 201/17
Praha 2, 120 00