{"1":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"2":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""},"3":{"template":"
{megaPopup}\n
","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-v-spacing-10","sub_submenu_class":"","sub_submenu_link_class":"","sub_submenu_link_style":""}}
+420 725 050 050

  Prodej stavebního pozemku 818 m² Lázně Libverda  

Exkluzivně nabízíme pozemek (818 m² ) v malebné kotlině v podhůří severního úpatí Jizerských hor

  • Stavební pozemek 818 m²
  • Lázně Libverda
  • Jizerské hory
cena 2.290.000 Kč

Stavební pozemek v na krásném místě v Lázních Libverda 

Specifikace Hodnoty
Kód nabídky 202153
Dispozice domu / bytu
Poloha objektu
Druh objektu
Zastavěná plocha
Celková podlahová plocha
Užitná plocha
Stav objektu
Plocha parcely 818 m²
Typ domu
Počet podlaží / Číslo podlaží
Rok výstavby
Umístění objektu Centrum obce / klidná část obce
Vlastnictví Osobní
Balkon
PENB: Náročnost budovy

Popis nabídky


Exkluzivně nabízíme pozemek (818 m² ) v malebné kotlině v podhůří severního úpatí Jizerských hor, v obci Lázně Libverda (Liberecký kraj). Autem z Prahy cesta trvá necelé dvě hodiny (cca 140 km) a z Liberce přibližně 40 minut (cca 35 km). Díky léčebným minerálním pramenům získaly lázně věhlas již na konci 14. Století, dnes se zde léčí onemocnění srdce, cév, pohybového aparátu atd. Velmi známou dominantou je výletní restaurace Obří sud, jak již z názvu vyplívá, ve tvaru obrovského sudu.  

Lázně Libverda jsou turisty, chalupáři a chataři navštěvovány celoročně. Místo je protkáno množstvím cyklotras, cyklostezek, turistických stezek a v zimě běžkařských tratí. Za zmínku jistě stojí nedaleký lyžařský areál Swieradow Zdroj (středně náročné sjezdovky) na polské straně hor, cca 20 minut cesty autem a pro letní koupání velké Berzdorfské jezero (760 ha vodní plocha) již na německé straně, cca 35 minut jízdy autem K vycházkám, ale i k náročnějším horským túrám, lákají horské a skalní vyhlídky, vodopády, přehrada Souš, vyhaslá sopka Bukoveca, rozhledna na Smrku, nejvyšší hoře Jizerských hor, a mnoho dalších, pro milovníky hor, atraktivních míst.      

  Mírně svažitý pozemek o celkové výměře 818 m² se nachází v horní části obce při tzv. lázeňské pěšince. Dle územního plánu se jedná o plochy “smíšené obytné“. Na hranici pozemku je voda a elektřina, odpad je nutné řešit septikem. Pozemek je na opravdu krásném místě Jizerských hor, je vhodný nejen pro výstavbu rekreačního objektu, ale i domu k celoročnímu bydlení. Vřele doporučuji !  

Chci více informacíDekujeme za poptávku nemovitosti
Špatné zadádní.